Лисюк Ярослав Юрійович

Лисюк Ярослав Юрійович

 В цьому році я закінчив навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Період мого навчання проходив на кафедрі  біобезпеки і здоров’я людини. Завдяки цій освіті я здобув практичний і теоретичний досвід, що допомогло мені стати фахівцем з фізичної реабілітації та оздоровлення людини. У процесі навчання набув ґрунтовних знань та умінь з медико-біологічних і педагогічних питань теорії, практики та методики фізичного виховання. За допомогою насиченого навчального процесу засвоїв уміння та практичні навики з нетрадиційних видів оздоровлення, фізичної культури, масажу, різноманітних методів фізичної реабілітації, технічних та ортопедичних засобів. Факультет біомедичної інженерії допоміг мені стати компетентним у сфері фізичної реабілітації, фізичному вихованні та спорті. Професійна та практична підготовка кафедри біобезпеки і здоров’я надала освоєння необхідних для фахівця у відновленні людини предметів таких як: основи фізичної реабілітації, масаж, ортопедичні та технічні засоби, які відіграли ключову роль у формуванні необхідних навиків  роботи з людьми, що мають обмежені можливості. Освіта бакалавра на даній спеціальності дала мені можливість працювати в реабілітаційних центрах, лікувальних закладах, у сфері активного відпочинку, спорту та спортивних оздоровчих структурах. Також я можу надавати особисті послуги фізичної реабілітації.

Гаращенко

Гаращенко Максим

 Після закінчення бакалаврата факультету ФБМІ, спеціальності «Фізична реабілітація» успішно працюю в провідній студії апаратного масажу. Працювати я почав навчаючись на 3 курсі. Моя стартова оплата праці суттєво перевищувала середній рівень оплати праці по Києву. Я застосовую знання, отримані в університеті, даю поради клієнтам, які мають зайву вагу, консультую з приводу дозування фізичного навантаження та харчування. На нашій кафедрі царює сімейна атмосфера та взаєморозуміння між викладачами та студентами, завдяки чому з`являється бажання розвивати себе в різних галузях: як в науковій діяльності так і в професійній. Під час навчання ми не тільки осягали науку, а ще творчо розвивались під час дозвілля. Участь в конкурсах «Містер і Міс факультету», «Кращий за спеціальністю» та «Битва факультетів» дали нам досвід конкурентної боротьби задля досягнення професійного успіху. Була можливість на практиці ознайомитися із найсучаснішим реабілітаційним та лікувальним обладнанням на наших базах.

Андрух

Андрух Валерія

Я, Адрух Валерія, після закінчення факультету біомедичної інженерії, спеціальності – Фізична реабілітація успішно працюю тренером з плавання та аквааеробіки в провідному фітнес-клубі. Я застосовую знання, отримані в університеті, вчу плавати дітей та дорослих, проводжу реабілітацію людей із захворюваннями нервової системи та ОРА із застосуванням гідрокінезотерапії. На нашій кафедрі особлива атмосфера, що надихає на вивчення чогось нового та досягнення нових цілей. Я отримала великий досвід, який застосовую в своїй професійній діяльності.

Калиниченко

Калиниченко Светлана

Я, Калиниченко Светлана, после окончания обучения на факультете биомедицинской инженерии, по специальности Физическая реабилитация, работаю в международном центре поддержки пациента – на должности медицинского координатора. Знания, приобретенные во время учебы, очень пригодились мне в работе и сейчас я помогаю пациентам со всего мира находить лучшие варианты лечения за рубежом. Спасибо преподавателям кафедры, за то, что студенческие годы прошли с интересом и пользой, а также за приобретение ценных знаний и опыта!

Пасенко

Пасенко Марина

Я, Пасенко Марина, після закінчення бакалаврата – працюю за спеціальністю в реабілітаційному центрі. Знання, отрімані мною в університеті під час навчання стали в нагоді у роботі. І я дуже рада і пишаюся тим, що вибрала саме НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” для навчання. В студентські роки ми почали займатися нашою спеціальністю на практиці, яка стала нашим улюбленим заняттям і переросло в майбутню професію. Головне, чому ми навчилися на факультеті ФБМІ, це обгрунтовано думати та відповідально відноситися до роботи, яку нам доручають.

Хоменко

Хоменко Євген

Я Хоменко Євген, після отримання диплому за спеціальністю “Фізична реабілітація” на факультеті ФБМІ займаю посаду апаратного масажиста в мережі “BODY LPG”. Завдяки знанням, набутим в університеті, я можу надавати кваліфіковану, комплексну, якісну допомогу у сфері здоров’я та краси людям, які цього потребують. Про період життя і навчання на факультеті у мене залишилися самі теплі спогади. Викладачі – дуже професійні і вимогливі, дуже приємні і мудрі люди. Предмети – різнобічні і цікаві, професійного спрямування і з нахилом в медицину і клінічну практику. Роки навчання дали знання, які ми хотіли здобути, вміння швидко шукати і успішно знаходити рішення в нашій творчій роботі, навчили дружньо працювати в команді. Щиро дякую Вам, дорогі викладачі, за Вашу плідну працю і терпіння!