15-16 листопада 2022 року на базі кафедри біобезпеки і здоров’я людини ФБМІ КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась Друга Міжнародна науково-практична конференція
“БІОБЕЗПЕКА ТА СУЧАСНІ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ. Теорія, практика, перспективи”,
внесена до Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2022 рік https://drive.google.com/file/d/1t4kQBppZfmLMpGy2ueLB1BV5jHnjA-0i/view

BIOSAFETY AND MODERN REHABILITATION TECHNOLOGIES CONFERENCE FBMI, NTUU “KPI” 2022

mceclip0

було представлено багато наукових робіт наших бакалаврів, магістрів, аспірантів та наукової спільноти з України та іноземних гостей.
Матеріали конференції розміщені на сайті: http://biomedconf.kpi.ua/biosafety
відеоматеріал розміщено в ютюб: https://www.youtube.com/watch?v=6L8REUFrbJk&t=378s

15-16 листопада 2021 року на базі кафедри біобезпеки і здоров’я людини ФБМІ КПІ імені Ігоря Сікорського відбулась Перша Міжнародна науково-практична конференція

БІОБЕЗПЕКА ТА СУЧАСНІ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ ТА СПОРІДНЕНІ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

BIOSAFETY AND MODERN REHABILITATION TECHNOLOGIES CONFERENCE FBMI, NTUU “KPI” 2021
де було представлено багато наукових робіт наших бакалаврів, магістрів, аспірантів та наукової спільноти з України та іноземних гостей.

Матеріали конференції розміщені на сайті: http://biomedconf.kpi.ua/ergotherapy
відеоматеріал розміщено в ютюб: https://www.youtube.com/channel/UCHOhuJR9ALb2Nj8iEaf6vwAХХХІІІ Міжнародна наукова інтернет-конференція

«ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»

28 лютого 2018 р.

ІНФОРМАЦІЯ


КОЛЕКТИВНА НАУКОВА МОНОГРАФІЯ

«СУЧАСНІ ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Терміни прийому матеріалів та розсилки монографії. Електронний варіант, скан-копію чеку та форму заявки (окремими файлами, назви яких мають містити прізвище першого автора: Іванов_Стаття; Іванов_Довідка; Іванов_Чек) надсилати на електронну скриньку yurij.boychuk@gmail.com. Матеріали до монографії приймаються до 1 травня 2018 року. Вихід і розсилка монографії – вересень 2018 року.

ІНФОРМАЦІЯ


Dear Cochrane Rehabilitation Community Member,
Cochrane Rehabilitation has been recently engaged in the production of blogshots to help spreading the latest news from the Cochrane Systematic Reviews of Rehabilitation interest.
We would like to make a further effort producing a real blog! That’s why we are looking for BLOGGERS!
If you are interested in collaborating in this task, please contact us via e-mail (cochrane.rehabilitation@gmail.com) sending your cv and a list of topics you would be interested to comment!

САЙТ


Київський медичний науковий центр запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Рівень ефективності та необхідність впливу медичної науки на розвиток медичної практики», яка відбудеться 2-3 березня 2018 р. у місті Києві.

ІНФОРМАЦІЯ: УКР | РУС