Третя Школа креативності – міжнародний грантовий навігатор, що задасть вектор дій у проєктній діяльності для відновлення та відбудови України. Беручи участь у школі, ви отримаєте знання, які стануть фундаментом для подальшої діяльності у проєктній сфері. Цього разу ви зможете прослухати лекції спікерів, які мають масштабний досвід у написанні, подачі та отриманні грантового фінансування на впровадження проєктів, стартапів та креативних рішень. У рамках «KPI school of creativity. Vol.3. Winter edition», крім цікавих та корисних матеріалів лекцій, на вас чекає зум-зустріч зі студентами одного з провідних університетів США.

🎉 KPI school of creativity дасть вам:
• отримання навичок для написання проєктно-грантових заявок на отримання фінансування;
• інтеграцію в середовище ентузіастів-науковців;
• можливості реалізації себе в КПІ;
• цікавий діалог зі студентством Університету Арізони (США);
• і, звісно ж, сертифікат учасника.

📝 Якщо ви вирішили розвивати власні інноваційні проєкти та отримувати гранти для їх реалізації – вам потрібно лише зареєструватися у формі. Вікових обмежень немає, чекаємо всіх 😉

🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації 10:00 25 лютого;
• школа 25-27 лютого 2023.

📍 Де: корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

📌 Проєкт KPI school of creativity ініційований ГО Студентський парламент КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Департаменту навчально-виховної роботи.