Проведення опитувань щодо працевлаштування випускників дозволяє університету відстежувати успішність їхнього кар’єрного шляху та адаптувати навчальні програми відповідно до вимог ринку праці. Це дає можливість зрозуміти, наскільки випускники конкурентоспроможні на сучасному ринку і які навички є найбільш затребуваними. Опитування також допомагає виявити труднощі, з якими випускники стикаються при пошуку роботи, і надає можливість університету надавати додаткову підтримку. Крім того, такі дослідження сприяють зміцненню зв’язків з роботодавцями та створенню нових партнерських програм. Нарешті, це підвищує репутацію університету, демонструючи його відповідальність за майбутнє своїх випускників.

Пройдіть коротке опитування