Наша кафедра приділяє велику увагу працевлаштуванню своїх випускників, вважаючи це важливим етапом їх професійного розвитку. Ми підтримуємо тісний зв’язок з роботодавцями та регулярно оновлюємо базу вакансій у сфері реабілітації. Випускники отримують консультаційну підтримку, яка включає допомогу в складанні резюме, підготовку до співбесід та рекомендації щодо кар’єрного розвитку. Ми також сприяємо встановленню контактів з провідними підприємствами, де наші випускники можуть розпочати чи продовжити свою кар’єру. Кожен наш студент може розраховувати на індивідуальний підхід і допомогу в успішному старті на професійному ринку.

Відомості про місце працевлаштування випускників ФБМІ кафедри біобезпеки і здоров’я людини 2024 року випуску (опитування ще проходить)

Відомості про місце працевлаштування випускників ФБМІ кафедри біобезпеки і здоров’я людини 2022 року випуску

Відомості про місце працевлаштування випускників магістратури ФБМІ кафедри біобезпеки і здоров’я людини 2021 року випуску

Відомості про працевлаштування випускників Бакалаври 2021