Ми постійно відстежуємо кар’єрні шляхи наших випускників. Завдяки систематичному моніторингу ми можемо з упевненістю сказати, що наші випускники досягають значних успіхів у своїй професійній діяльності. Це дозволяє нам бути в курсі їхніх здобутків та надавати їм необхідну підтримку на різних етапах кар’єри.

Наш університет активно сприяє працевлаштуванню своїх випускників. Ми забезпечуємо консультаційну підтримку, допомагаємо у встановленні контактів з роботодавцями та надаємо рекомендації, що допомагають нашим випускникам впевнено стартувати на ринку праці. Наші партнери, серед яких провідні медичні та реабілітаційні заклади, завжди відкриті до співпраці з фахівцями нашого університету.

Ми щиро пишаємося успіхами наших випускників. Їхні досягнення є відображенням високої якості освіти, яку вони отримали у нашому навчальному закладі. Наші випускники стають лідерами у своїх галузях, приносячи користь суспільству та сприяючи розвитку медицини та реабілітації.

Наші випускники – це майбутнє реабілітаційного напрямку. Вони втілюють новітні підходи та технології, що допомагають поліпшувати якість життя людей. Саме вони стають рушійною силою у розвитку реабілітаційної медицини як в Україні, так і за її межами.

Наші випускники працюють на передових підприємствах у сфері реабілітації в Україні та Європі. Вони беруть участь у міжнародних проєктах, застосовуючи інноваційні методики та знання, здобуті в університеті. Деякі з них успішно відкривають власні медичні практики, а також реабілітаційні центри як в Україні, так і за кордоном, продовжуючи розвивати цю важливу сферу охорони здоров’я.