Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей КПІАбітFest 8 квітня! На вас чекають виступи представників університету:

– Можаровський Валерій, заступник голови приймальної комісії, розповість про особливості вступної кампанії 2023 року.

– Балашов Дмитро, провідний фахівець відділу професійної орієнтації – Центр розвитку кар’єри, департаменту навчально-виховної роботи, презентує новий сайт для вступників та школярів

– Коваленко Євген, доцент кафедри ЕПС, факультету електроніки, розповість про наносупутники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

– Мусієнко Ольга, асистент кафедри динаміки і міцності машин та опору матеріалів, навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту, розповість про Роль інженера в сучасній медицині.

Якщо ви хочете відвідати КПІ особисто – реєструйтесь (кількість місць для очного відвідування обмежена). Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції в Youtube та в telegram-чаті КПІ Вступник.

📝 Реєстрація

🕓 Коли: 08.04.2023 о 11:00

📍 Де:

офлайн: Центр інноваційного підприємництва (корпус 6 КПІ ім. Ігоря Сікорського)

онлайн: на YouTube та в Telegram.