ЛАТЕНКО

Латенко Світлана Борисівна

Старший викладач

Звання та нагороди: Нагороджена Почесною відзнакою «За заслуги» президією фізкультурно-спортивного товариства «Україна», Почесною грамотою Міністерства Освіти і науки України. Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут ім. акад. О.О.Богомольця у 1974 р. З 1974 по 1986 рр. працювала в клінічній лікарні №25 м. Києва на посаді лікаря дієтолога і викладала дієтотерапію на вечірньому відділенні Київського медичного училища № 3. З 1986 по 1996 р.р. працювала лікарем спортивного центру НТУУ «КПІ». З 1996 року і по цей час працює старшим викладачем кафедри фізичної реабілітації ФБМІ, виконує обов’язки наукового секретаря кафедри. Активно співпрацює з Відкритим Міжнародним Університетом з розвитку людини «Україна», Міжнародним Науково-технічним Університетом імені академіка Ю. Бугая, Національним Університетом фізичної культури і спорту України, Політехнічним ліцеєм НТУУ «КПІ», Центральною школою вищої спортивної майстерності України, з багатьма телевізійними каналами України (Інтер, Тоніс, КРТ, Перший УТ-1 та іншими). З 2005 року виконує обов’язки секретаря Федерації аеробіки і фітнесу України, суддя національної категорії з синхронного плавання та аеробіки.

Коло наукових інтересів: Традиційні та нетрадиційні методи оздоровлення людини, дієтологія, раціональне та оздоровче харчування, різні системи оздоровчих тренувань, організація і проведення масових, фізкультурно-оздоровчих заходів, організація і проведення спортивних заходів різного рівня, новітні технічні засоби реабілітації та оздоровлення, освітня діяльність серед молоді і різних груп населення з питань психології здоров’я та здорового способу життя. Читає лекції і проводить практичні заняття з дисциплін «Гігієна», «Основи медичних знань», «Спортивна медицина», «Динамічна анатомія», «Загальна теорія здоров’я», «Основи здорового способу життя».

Автор понад 40 наукових публікацій з тематики фізичної реабілітації і підвищення працездатності спортсменів технічними засобами реабілітації. Під керівництвом Латенко С.Б. студентами успішно захищено більше 50 дипломних робіт.