Конкурс "Кращий зі спеціальності - Фізична реабілітація"

За ініціативою доцента кафедри біобезпеки і здоров”я людини Копочинської Ю.В. та при підтримці завідувача кафедри проф. Худецького І.Ю. у листопаді 2016 року був проведений конкурс “Кращий зі спеціальності- Фізична реабілітація”. Участь в конкурсі брали студенти 3 курсу гр БР-41, 42. Конкурс проходив в декілька етапів, в основу яких було покладено: проведення процедури з масажу, дизайн робочого місця, професійний одяг фахівця, презентація з обраної теми тощо. Студенти спеціальності “Фізична реабілітація” з першого до п ятого курсу, які були присутні на заході, приймали активну участь у обговоренні ключових питань з фізичної реабілітації. Поважне журі очолював зав.кафедри ББЗЛ проф. Худецький І.Ю., Члени журі: проф. Попадюха Ю.А., доц. Копочинська Ю.В., ст.викл. Пеценко Н.І., викл.Ярчук Н.П.
Конкурс супроводжувала концертна програма студентів та викладачів. ( або Конкурс супроводжувала концертна програма студентів. Активну участь у концертній програмі прийняв проф. Попадюха Ю.А.) Студенти, які зайняли 1-3 місця були нагороджені почесними грамотами, дипломами та подяками.

Прагнемо бути професіоналами в своїй справі!