gudovana-alina

Гудованая Алина 

В школе и в Универе я была ботаном… Преподаватели это ценили.
Много учила, много выучила, много знаю теперь в своей профессии..????️‍♀️????‍♂️????????‍♀️
И очень хочется все эти знания отдать теперь людям с пользой для Здоровья..
На нашей кафедре было много Отличных Преподов.
Желаю всем классных событий. Живите в гармонии.

img_9028_1922

Брюховських Іван

 За період навчання в магістратурі ФБМІ мені вдалося набути організаційні,  методологічні, теоретичні та практичні навички в спеціальних розділах фізичної реабілітації.
За період навчання мені вдалося:
– засвоїти особливості реабілітації після різних видів ендопротезування, після перебування в екстремальних умовах, нейрореабілітації;
– практично реалізувати методологію побудови методик та стандартів реабілітації з використанням найсучасніших методик та технічних засобів реабілітації;
– зрозуміти особливості запуску спеціалізованих закладів фізичної реабілітації.
Я дуже вдячний своїм викладачам за високий рівень передачі своїх практичних знань та вмінь нам, практично за сімейний тип форми навчання. Бажаю їм наснаги так працювати і надалі.

lysjuk

Лисюк Ярослав Юрійович

 В цьому році я закінчив навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Період мого навчання проходив на кафедрі  біобезпеки і здоров’я людини. Завдяки цій освіті я здобув практичний і теоретичний досвід, що допомогло мені стати фахівцем з фізичної реабілітації та оздоровлення людини. У процесі навчання набув ґрунтовних знань та умінь з медико-біологічних і педагогічних питань теорії, практики та методики фізичного виховання. За допомогою насиченого навчального процесу засвоїв уміння та практичні навики з нетрадиційних видів оздоровлення, фізичної культури, масажу, різноманітних методів фізичної реабілітації, технічних та ортопедичних засобів. Факультет біомедичної інженерії допоміг мені стати компетентним у сфері фізичної реабілітації, фізичному вихованні та спорті. Професійна та практична підготовка кафедри біобезпеки і здоров’я надала освоєння необхідних для фахівця у відновленні людини предметів таких як: основи фізичної реабілітації, масаж, ортопедичні та технічні засоби, які відіграли ключову роль у формуванні необхідних навиків  роботи з людьми, що мають обмежені можливості. Освіта бакалавра на даній спеціальності дала мені можливість працювати в реабілітаційних центрах, лікувальних закладах, у сфері активного відпочинку, спорту та спортивних оздоровчих структурах. Також я можу надавати особисті послуги фізичної реабілітації.

garaschenko

Гаращенко Максим

 Після закінчення бакалаврата факультету ФБМІ, спеціальності «Фізична реабілітація» успішно працюю в провідній студії апаратного масажу. Працювати я почав навчаючись на 3 курсі. Моя стартова оплата праці суттєво перевищувала середній рівень оплати праці по Києву. Я застосовую знання, отримані в університеті, даю поради клієнтам, які мають зайву вагу, консультую з приводу дозування фізичного навантаження та харчування. На нашій кафедрі царює сімейна атмосфера та взаєморозуміння між викладачами та студентами, завдяки чому з`являється бажання розвивати себе в різних галузях: як в науковій діяльності так і в професійній. Під час навчання ми не тільки осягали науку, а ще творчо розвивались під час дозвілля. Участь в конкурсах «Містер і Міс факультету», «Кращий за спеціальністю» та «Битва факультетів» дали нам досвід конкурентної боротьби задля досягнення професійного успіху. Була можливість на практиці ознайомитися із найсучаснішим реабілітаційним та лікувальним обладнанням на наших базах.

andruh

Андрух Валерія

Я, Адрух Валерія, після закінчення факультету біомедичної інженерії, спеціальності – Фізична реабілітація успішно працюю тренером з плавання та аквааеробіки в провідному фітнес-клубі. Я застосовую знання, отримані в університеті, вчу плавати дітей та дорослих, проводжу реабілітацію людей із захворюваннями нервової системи та ОРА із застосуванням гідрокінезотерапії. На нашій кафедрі особлива атмосфера, що надихає на вивчення чогось нового та досягнення нових цілей. Я отримала великий досвід, який застосовую в своїй професійній діяльності.

kalinichenko

Калиниченко Светлана

Я, Калиниченко Светлана, после окончания обучения на факультете биомедицинской инженерии, по специальности Физическая реабилитация, работаю в международном центре поддержки пациента – на должности медицинского координатора. Знания, приобретенные во время учебы, очень пригодились мне в работе и сейчас я помогаю пациентам со всего мира находить лучшие варианты лечения за рубежом. Спасибо преподавателям кафедры, за то, что студенческие годы прошли с интересом и пользой, а также за приобретение ценных знаний и опыта!

pasenko

Пасенко Марина

Я, Пасенко Марина, після закінчення бакалаврата – працюю за спеціальністю в реабілітаційному центрі. Знання, отрімані мною в університеті під час навчання стали в нагоді у роботі. І я дуже рада і пишаюся тим, що вибрала саме НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” для навчання. В студентські роки ми почали займатися нашою спеціальністю на практиці, яка стала нашим улюбленим заняттям і переросло в майбутню професію. Головне, чому ми навчилися на факультеті ФБМІ, це обгрунтовано думати та відповідально відноситися до роботи, яку нам доручають.

homenko

Хоменко Євген

Я Хоменко Євген, після отримання диплому за спеціальністю “Фізична реабілітація” на факультеті ФБМІ займаю посаду апаратного масажиста в мережі “BODY LPG”. Завдяки знанням, набутим в університеті, я можу надавати кваліфіковану, комплексну, якісну допомогу у сфері здоров’я та краси людям, які цього потребують. Про період життя і навчання на факультеті у мене залишилися самі теплі спогади. Викладачі – дуже професійні і вимогливі, дуже приємні і мудрі люди. Предмети – різнобічні і цікаві, професійного спрямування і з нахилом в медицину і клінічну практику. Роки навчання дали знання, які ми хотіли здобути, вміння швидко шукати і успішно знаходити рішення в нашій творчій роботі, навчили дружньо працювати в команді. Щиро дякую Вам, дорогі викладачі, за Вашу плідну працю і терпіння!

marjanska

Марьянская Анастасия

Я, Марьянская Анастасия, выпускница 2018 года. После окончания КПИ имени Сикорского по специальности “Физическая реабилитация”. Я получила полную свободу выбора своей работы.  Одной из причин, почему я люблю свою работу, является то, что она позволяет мне путешествовать по миру и видеть его своими глазами. И в действительности это намного приятнее, чем обычные путешествия. Когда ты уезжаешь на контракт. К слову, они бывают разные: от одной недели/месяца до года и больше.Тебе необходимо жить определённое время в новом окружении. Буквально 2-3 дней хватает чтобы осмотреть все достопримечательности. Конечно, если график работы позволяет. А за остальное время ты успеваешь пропитаться атмосферой города и страны, немного изучить культуру и менталитет местных жителей и даже привыкнуть к их странностям. И наверное это самое приятное.Ведь когда путешествуешь проездом, успеваешь насладиться только внешним видом, не более. Это как первое впечатление, которое часто бывает обманчивым.Огромное спасибо дружному коллективу кафедры ББЗЛ за доброту и теплоту, с которой вы относитесь к студентам и высокую квалификацию преподавания.

Litvynchuk

Литвинчук Аліна

Фізичний терапевт центру кінезітерапії «СПИНА+»

Я закінчила бакалавр та магістратуру КПІ ФБМІ і саме кафедру біобезпеки. Перших два курса як я вступила я навіть не розуміла що і навіщо я вчу. Але потім, коли пішла спеціальність та практика, я закохалась в професію фізіотерапевта. Мені хотілось дізнаватись більше і більше, особливо вдячна викладачам, які пояснювали і вкладали в наші голови знання, а також пояснювали як працювати з обладнаннями. Окреме дякую хотілось би сказати Худецькому Ігорю Юліанович та Антоновій-Рафі Юлії Валеріївні, це мега Люди з великої букви які тримають все під своїм надійним крилом. Всіх завжди агітую вступати саме до цього факультету.

Відгуки випускників – 2023