Міжнародні зв’язки  методологічного та науково-дослідного напрямків 

  1. Підписана угода про співпрацю,  обмін досвідом і науковими досягненнями у біомедичній інженерії з Холонским технологічним інститутом (Ізраиль).
  2. Підписано договір про співпрвцю з  Познанською  Політехнікою  (Польща), який підтримує обмін досвідом і науковими досягненнями у галузі фізичної терапії, реабілітаційної інженерії.

Міжнародні конференції, семінари та інші заходи

  1. Участь у семінарі з Познанським університетом технології «Biomedical Engineering Seminar» у м. Познань, Польща.
  2. Участь у щорічному (17 -ому і 18-ому) Європейському конгресі технологій дослідження кровообігу в м. Марсель, Франція.
  3. Участь у навчальному тренінгу в університеті Патрас, Греція (Training Meeting «Current Trendsin Medical Technology».
  4. Науковий семінар «Intercollegiate Seminar of Biomedical Engineering», КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна та Holon Institute of Technology.

Міжнародний медичний конгрес

Кожний рік кафедра приймає участь у міжнародній  практичній конференції «Сучасний стан та перспективи біомедичної інженерії» в  рамках проведення Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України».

Обмін досвідом через закордонні відрядження:

1) Цзілінський університет (м. Чанчун, КНР), 
Терміни:  з 20.09 по 25.09.2019 року

Представники кафедри у складі зав.кафедри Худецького І.Ю., доцента Антонової-Рафі Ю.В. відвідали Цзілінський університет (м. Чанчун, КНР) з метою започаткування партнерських відносин з Цзілінським університетом та участі у Міжнародному Медичному форумі – «International Medical Academic Forum of Norman Bethune Health Science Center, Jilin University» та у Міжнародній конференції з проблем інтеграції виробництва, освіти, інновацій та їх реалізацій – 2019 «2019 International Conference on the Integration of Industry, Education, Research and Application & Conference on Exchange of Overseas Talents for Speeding up High-quality Development (Changchun)».

Встановлені контакти: керівник школи Науки і Технологій при Чаньдуньському університеті – Янг Женганг. Президент Ханьянгського університету (Корея) – керівник Механіко-інженерного відділу – Вуу-Сеунг-Кінг.

Ми прийняли участь у  офіційній Церемонії відкриття Міжнародній конференції з проблем інтеграції виробництва, освіти, інновацій та їх реалізацій – 2019 «2019 International Conference on the Integration of Industry, Education, Research and Application & Conference on Exchange of Overseas Talents for Speeding up High-quality Development(Changchun)», на якій виступили віце-губернатор провінції Цзілінь, заступник Міністра освіти КНР, віце-президент Національної академії наук Пірожков Сергій, губернатор провінції  Цзілінь – Цзин Цзюнхай. Виступив Чень Фен, генеральний директор центру розвитку планування і будування ВУЗів при Міністерстві освіти КНР.

Провідною темою всіх виступів було необхідність об’єднання зусиль міжнародної спільноти для прогресу науки.

Наукові надбання кафедри зацікавили представників Китайської народної республіки та представників Корейської народної республіки. Отримано позитивну оцінку наших доповідей, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю із науковим колом Дзілінського університету.

2) Israeli Independent Academy for Development of Sciences (Ізраїльська незалежна Академія розвитку науки), Держава Ізраїль (м.Нетанія).

Терміни:  з 26.09 по 3.10.2019 року

Доцент кафедри Соломін А.В. відвідав Державу Ізраїль з метою участі у XIV Міжнародній науковій конференції «Сучасні досягнення науки і освіти» та активізація співробітництва в академічній і науковій сфері між Україною та Державою Ізраїль.

Встановлені контакти: на відкритті конференції були присутні Надзвичайний і повноважний посол України в Державі Ізраїль Генадій Олексійович Надоленко та його радник з економічних питань Микола Сергійович Тараненко, а також консул Держави Ізраїль в Україні (1994-1997р.р.) Михаель Каспі, заступник мера міста Нетанія Оьга Люр’є. Відбулося змістовне спілкування з ініціативною групою організації «Global Israeli Initiative» (https://gii.global/; E-mail: welcome@gii.global).

В результаті поїздки досягнуті домовленості по співпраці з фахівцями Ізраїльської незалежної Академії розвитку науки, Хмельницького національного університету щодо обміну інформацією.

Крім особистих контактів важлива інформація щодо використання сучасних методик в освітньому процесі містилася і в доповідях учасників конференції.

Отримано корисну інформацію від організації «Global Israeli Initiative» про проведення 29-31 жовтня 2019р. в Києві серії заходів «Ukrainian Israeli Innovation Summit (UIIS)» з метою популяризації українських та ізраїльських технологічних продуктів та послуг на міжнародній арені, зміцнення ізраїльсько-українських ділових зв’язків та сприяння стратегічному співробітництву між урядами, бізнесом та стартапами.