Лідер науки України 2016

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» отримав нагороду Міністерства освіти і науки, компанії «Clarivate Analytics» (колишній підрозділ з наукової власності та науки «Thomson Reuters») та Національної академії наук «Лідер науки України 2016. Web of Science award» у номінації «Наука та інновації».

Нагороди присуджувалися найвпливовішим організаціям України, науковим виданням та вченим у 7 номінаціях: «Вчений України. За значні успіхи», «Вчений України. За надзвичайні досягнення», «Наукові журнали України», «Продуктивність, ефективність та інтеґрованість у світову науку», «Комерціалізація науки», «За грантове фінансування науки» та «Наука та інновації». Церемонія нагородження відзнаками «Лідер науки України 2016. Web of Science award» цього року проходила вперше. Тож КПІ ім. Ігоря Сікорського став першим із українських університетів, який був удостоєний такої нагороди у своїй номінації.