19 вересня 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав угоду про співпрацю з Київським казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством.

Підписи під документом поставили ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський та директор підприємства Сергій Страшний.

Участь у церемонії підписання угоди окрім перших керівників взяли: з боку підприємства – перший заступник директора Ірина Висотіна, головний лікар Юрій Сорока, головний технолог Світлана Єрмакова та голова Асоціації Спецпідрозділів «К» Служби безпеки України генерал-полковник Володимир Шеремета; з боку університету – помічник ректора Віктор Камаєв, декан факультету біомедичної інженерії Віталій Максименко та завідувач кафедри біобезпеки і здоров’я людини Ігор Худецький.

Підписанню угоди передували низка зустрічей і обговорень питань навчального і науково-технічного співробітництва між очільниками Київського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства й університету та керівництвом і викладачами факультету біомедичної інженерії. На них було досягнуто домовленостей щодо розробки на факультетів навчальних планів і створення найближчим часом відповідної спеціалізації на факультеті.

Отож уже під час зустрічі перед церемонією підписання її учасники ще раз підтвердили, що співпраця стосуватиметься не лише підготовки фахівців для підприємств протезно-ортопедичного профілю (а їх в Україні тільки державних чотирнадцять), але й участі в ній співробітників підприємства та залучення науковців, інженерів і студентів університету до розробки вкрай потрібних захисникам України, які зазнали тяжких травм в бойових діях на Сході, сучасних протезів.