Кафедра біобезпеки і здоров’я людини у 2020 році проводить набір на перший (бакалаврський) рівень підготовки на основі диплому молодшого спеціаліста за спеціальністю:

227- «Фізична терапія, ерготерапія», освітня програма: Фізична терапія, ерготерапія

Опис спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

Фізична терапія, ерготерапія (Фізи́чна реабілітація, Physical therapy) — це вид лікування, під час якого застосовують фізичні фактори, вправи та природні чинники для відновлення здоров’я, втрачених функцій, фізичного стану та працездатності пацієнтів. Ерготерапія спрямована на пристосування пацієнта до повсякденного життя, відновлення й підтримки необхідних побутових навичок самообслуговування, дій спрямованих на його соціалізацію та розвиток.

Якщо абітурієнт закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, він має право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки, замість 4.

Цього року сертифікат з української мови та літератури обов’язковий для вступу. Можна використати сертифікати 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

Пам’ятай – якщо складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», то потрібно подати документи з 13 серпня по 22 серпня включно!

Фаховий іспит (анатомія, фізіологія), для тих, хто вступає за дипломом молодшого спеціаліста – відбудеться 25 серпня;
Початок фахових іспитів – 10.00,
вхід до аудиторій за годину до початку.

Ключові дати для вступників на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста:

key-points-bahalavr-ml-spec-enter

Положення про вступ на основі диплому молодшого спеціаліста

Розклад роботи Приймальної комісії

Корисна інформація за посиланням
Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Телефон гарячої лінії ФБМІ:
+38050-953-84-03
Розміщення відбіркової комісії ФБМІ (прийом документів):
кімната 157-2 корпус 16 (5 поверх)